Kalli - olen vaimsel teekonnal nimega Nishan Priya Kaur, mille tähenduse tuumas on kogemus elada taevaliku Armastuse tähisena, inspireerides läbi puhta ja Jumaliku kaastunde.
Olen abikaasa, ema kolmele lapsele, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, kogemuspraktik,  perenõustaja ning joogadoula (sünnitoetaja).

Peale pikaajalist töökogemust inimestega  finants - ja marketingi suunal töötasin aastaid laste- ja peredega sotsiaalvaldkonnas ning omandasin 2012.a Tallinn Ülikoolis sotsiaalteaduste magistrikraadi. Samuti olen osalenud lapsehoidjate õppekava ja koolituse koordineerimises ning viinud koostöös erinevate MTÜ-dega läbi lapsevanemate koolitusi ning tugigruppe.
2013.a täiendasin end TLÜ andragoogika õppesuunal õppejõudude koolitusprogrammis. 

Jätkan joogaõpinguid 2.taseme rahvusvahelises õpetajakoolituse programmis Karam Kriya koolis tunnustatud juhtivõpetaja Shiv Charan Singhi juhendamisel. Lisaks täiendan end ka Karam Kriya numeroloogilise nõustajana. 

Väärtustan Eesti pärimuskultuuri, rahvuslikku identiteeti ning terviklikku ja tasakaalustatud elustiili, praktiseerin erinevaid loodusravi tehnikaid ja lähtun kõigis elu valdkondades holistilisest maailmakäsitlusest. Armastan oma abikaasat ja lapsi, loodust, loomi, liikumist ning hindan kõrgelt üksikisiku vabadust ja perekonda kui ühiskonda koos hoidvat tuuma.
Laste ja perede heaolu on olnud mu kirg ja südameasi läbi elu ning soovin ka ettevõtluses hoida fookust peresid toetavate võimalusele loomisel. 

Olles läbi elukestva õppe ja isiklike kogemuste saanud kinnitust teadmisele, et iga inimene on erakordne ja igaühes on peidus kordumatus, soovin läbi oma valikute ja tegevuste panustada, et kõigi inimeste potentsiaal saaks täielikult avalduda ning suudaksime õppida kuidas ka keerukates kogemustes õnnelikud ja tänulikud olla.

Olen tänulik kõigi võimaluse eest õppida ja jagada, olles kaasteeline Sulle, kes Sa tunned kutset olla terve, terviklik ja tasakaalus, teadlik enese vajadustest ning soovid valida rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuva Elu.

Helguses ja kerguses,
Armastuses ja Valguses

Kalli
Nishan Priya Kaur

Tunnid KEVAD 2021 / alates 1.03.2021

NAISTE JOOGAHOMMIKUD ZOOM-s
  • TEISIPÄEV ja NELJAPÄEV   7.30-8.30
HOMMIKUJOOGA KATUSEL
  • KOLMAPÄEV 8.00-9.30
LASTE JA NOORTETUND
  • KOLMAPÄEV 15.00-15.50
KUNDALINI JOOGA KATUSEL (90 minutit)
  • KOLMAPÄEV 16.00-17.30

Alates aprillist emme-beebi ja beebiootajate kursus.
Eelregistreerumine alates 27.02.2021
Lisainfo saamiseks kirjuta või helista info@kallikodu.ee
+372 55601768

Individuaaltunnid ja konsultatsioonid kokkuleppel