"Emotsioonide kehakeel - eluenergia loovas liikumises" kursus toob kokku inimkogemuse kolm erinevat tahku - keha, meele ja hinge ning võimaldab paremini teadvustada mõtete ja tunnete mõju füüsilisele kehale.
Terviklik kogemus tugineb kundalini jooga iidsetele praktikatel, mis võimaldavad läbi loovenergia avamise luua teadlikkuse ja tasakaalu Sinu sügavama olemuse ja olemise vahel.
Saad võimaluse märgata enda kehalisi reaktsioone ning õppida paremini mõistma oma keha igapäevaseid vajadusi ja märguandeid.
Individuaalsuse avamiseks kasutame Karam Kriya numeroloogilist lähenemist ning vaatleme elu kui terviklikku kogemust.
Kasutame kohtumistel lühikesi, kuid efektiivseid tehnikaid -hingamispraktika (pranayama), füüsilised harjutused (asana), käteasendid (mudra).
Tunni põhifookus on naiselikul ja voolaval liikumisel, kirsiks tordil on sügav lõdvestumine (yoga nidra) ning dünaamilised ja liikuvad meditatsioonid (celestial communiation)
Kursus sobib olenemata vanusest, soost, painduvusest ning on väestav kogemus nii varasema joogakogemusega osalejale, kui kõigile uutele huvilistele

Kursuse tasakaal (8x) 111-
Õpilased, üliõpilased, pensionärid saavad osaleda kokkuleppelise tasakaaluga.
Ühekordne osaluspanus 20.- vabade kohtade olemasolul.

Koha kursusel kinnitab ettemaks
MTÜ KalliKodu a/a Swedbanka
EE442200221078926995

Kursust juhendab läbi Kalli Suga
Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, kogemuspraktik ja Karam Kriya numoeroloogiline nõustaja.
Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mille iidsetel õpetustel põhinev täpne tehnoloogia võimaldab läheneda inimeksistentsile holistiliselt. Läbi füüsilise keha ja meelte teadliku ning sihipärase treenimise on meil võimalik ühenduda enese tõelise olemusega. Teekonna siht sõltub vaid Sinust enesest ja regulaarse praktikaga võid peagi kogeda üha enam meelerahu enese sees ja ümber. Rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuv elu, kohalolu ja see maagiline õnn, mida me kõik igatseme. Erinevad harjutused, hingamistehnikad ja meditatsioonid võimaldavad olla teadlikum ja tasakaalukam ning jõuda läbi neutraalsuse kontakti oma kogupotentsiaaliga.