KUNDALINI JOOGA - KEVADKURSUS 2024

UUS GRUPP 2024 KEVAD
NELJAPÄEVAL, 28. märtsil alustab UUS kundalini jooga
AVATUD GRUPP, millega liitumiseks ei ole varasem kokkupuude jooga või meditatsiooniga vajalik. Sobib ka neile, kes on varem kundalini joogat praktiseerinud, kuid soovivad uut kogemust.
- Esimeses tunnis 28.märtsil teeme lühikese teoreetilise sissejuhatuse ning avame teemasid, ja kinnistame baastehnikaid millele joogatundides eriliselt tähelepanu pöörata.
- Teisel kohtumisel, 4. aprillil toome tähelepanu rohkem füüsilisele kehale, maandatuse ja tasakaalu loomisele, seksuaalsusele, loovusele ja sisemiste jõuvarude ning vitaalsuse aktiveerimisele.
- Kolmandas tunnis, 11. aprillil paneme fookuse inimkogemuse erinevatele aspektidele ja avaldumise vormidele kaasaegses - muutustest ja kriisidest tulvil keskkonnas, kus on oluline hoida teadlikkust enese piiridest ning arendada oskust tagada enda füüsilisest ja vaimsest heaolu.
- Neljandal kohtumisel, 18.aprillil liigume läbi joogapraktika ja meditatsiooni ühendusse inimmeele peenemate tasanditega, et mõista selgemalt enda intuitiivset ja loovat olemust.
- Viies kohtumine, 25.aprillil toob tähelepanu tehnikatele, mis võimaldavad elada teadlikuma, tervema, tasakaalukama ja õnnelikumana, ilma, et tekiks vajadus igapäevasest argielust eralduda ja loobuda kaasaegsest elukorraldusest.
KUNDALINI JOOGA on iidne ja efektiivne joogastiil, mis sobib praktiseerimiseks kaasaegsele inimesele, kes soovib elada argielu ennast aktsepteerival ja isiklikke vajadusi arvestaval viisil.
Kursusel kasutame teooria ja praktika omavaheliseks ühendamiseks ja kinnistamiseks lähenemist, mis võimaldab baasteemadega sügavuti minna ning õpitut koheselt praktikasse rakendada.
Kundalini jooga kasutab liikumist, hingamist, helivoogu ja meditatsiooni, et lõdvestada ja tugevdada keha ja vaimu.
Kundalini jooga toetab ja tasakaalustab kõikide organite tööd, tugevdab immuun - ja närvisüsteemi ning mõjutab positiivselt kõigi teiste elundkondade tööd, lisades elujõudu ja oskust end märgata.
- Läbi tkogu kursuse saad avastada lihtsaid joogalikke soovitusi igapäevase vaimse ja füüsilise heaolu tagamiseks.
- Õpid paremini toime tulema stressi ja pingeolukordadega ning omandad avarduva teadlikkuse erinevatest eluväärtustest.
- Omandad päevarutiinid ja efektiivsed tehnikad, mida on võimalik kasutada erinevates olukordades enese ja lähedaste toetamiseks.
Eelnev kokkupuude joogaga ei ole vajalik,
sobiv alates vanusest 14+, ülemist vanusepiiri ei ole.
Oodatud on nii mehed, kui naised, olenemata painduvusest, kehakaalust, haridustasemest või teistest eeldustest.
ASUKOHT:
TALLINN, HAABERSTI, MINDFULLY STUDIO
REGISTREERUMINE:
OSALUSTASU:
Kogu kursuse tasu 55€ sisaldab 5 jooga grupitundi kohapeal või ZOOM-s
Kursuse eest on võimalik tasuda arve või Stebby vahendusel.
Koha kursusel kinnitab tagastamatu ettemaks 25 €
MTÜ KalliKodu a/a Swedbank
EE442200221078926995
Ülejäänud summa tasumine kohapeal!
P.S Vabade kohtade olemasolul on võimalik osaleda üksikutes tundides, sularahas 15€
Võimalikud erikokkulepped kui soovid osaleda, võta palun ühendust ja leiame lahenduse: +372 55601768 või info@kallikodu.ee
KURSUST JUHENDAB Kalli Suga / Nishan Priya Kaur
Kalli omab praktilist töökogemust inimestega, alates 2008.aastast sotsiaal - ja haridusvaldkonnas ning on praktiseerinud erinevaid enesearengu tehnikaid enam kui 30.aastat.
2012.a lõpetas ta Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduste suunal magistriõppe, spetsialiseerudes laste ja perede heaolule, vaimsele tervisele ning kogukondlikele praktikatele.
Viimased 10.aastat on ta täiendanud end mitmekülgselt energeetilise ja somaatilise traumavabastuse, kundalini jooga, perenõustamise, vanemlusmentorluse ning mitmete uudsete loodus - ja loovteraapiate suunal.
Kalli on naine, abikaasa, ema kolmele täiskasvanud lapsele ning omandanud rahvusvahelise (KRI) kundalini jooga õpetaja 1. ja 2.taseme sertifikaadi aastatel 2016-2022, kuulub Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse. 2016.aastast.
Läbi praktilise kogemuse ja töös inimestega on süvenenud tema huvi Karam Kriya numeroloogia ning metsakümbluse kui aktiivse, loova ja intuitiivse lähenemise vastu, hoides oma elus jätkuvalt fookust inimese ja looduse terviklikul koostoimimisel.