Olen naine, abikaasa, ema kolmele lapsele, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, kogemuspraktik,  perenõustaja ning joogadoula (sünnitoetaja).

Peale pikaajalist töökogemust inimestega  finants - ja marketingi suunal töötasin aastaid laste- ja peredega sotsiaalvaldkonnas ning omandasin 2012.a Tallinn Ülikoolis sotsiaalteaduste magistrikraadi. Samuti olen osalenud lapsehoidjate õppekava ja koolituse koordineerimises ning viinud koostöös erinevate MTÜ-dega läbi lapsevanemate koolitusi ning tugigruppe.
2013.a täiendasin end TLÜ andragoogika õppesuunal õppejõudude koolitusprogrammis. 
Olen kogu elu tundnud sügavat huvi inimeseks olemise ja holistilise maailmakäsitluse vastu, teadvustades läbi erinevate õpetuste avamise, et erinevad vaatenurgad rikastavad ja loovad ühtse terviku. 
Väärtustan Eesti pärimuskultuuri, rahvuslikku identiteeti ning terviklikku ja tasakaalustatud elustiili, praktiseerin erinevaid loodusravi tehnikaid ja lähtun kõigis elu valdkondades terviklikust maailmakäsitlusest. Armastan oma abikaasat ja lapsi, loodust, loomi, liikumist ning hindan kõrgelt üksikisiku vabadust ja perekonda kui ühiskonda koos hoidvat tuuma.
Laste ja perede heaolu on olnud mu kirg ja südameasi läbi elu ning soovin ka ettevõtluses hoida fookust peresid toetavate võimalusele loomisel. 

Alates 2015.aastast olen pühendunud kundalini jooga õpetuste kaudu enese sügavama olemusega ühendumisele ja teadvustades üha enam kuidas selles kogemuses elada taevaliku Armastuse tähisena, luues ja inspireerides läbi puhta ja jumaliku kaastunde.

Jätkan joogaõpinguid 2.taseme rahvusvahelises õpetajakoolituse programmis Karam Kriya koolis tunnustatud juhtivõpetaja Shiv Charan Singhi juhendamisel. Lisaks täiendan end ka Karam Kriya numeroloogilise nõustajana.

Olles läbi elukestva õppe ja isiklike kogemuste saanud kinnitust teadmisele, et iga inimene on erakordne ja igaühes on peidus kordumatus, soovin läbi oma valikute ja tegevuste panustada, et kõigi inimeste potentsiaal saaks täielikult avalduda ning suudaksime õppida kuidas ka keerukates kogemustes õnnelikud ja tänulikud olla.

Olen tänulik kõigi võimaluse eest õppida ja jagada, olles kaasteeline Sulle, kes Sa tunned kutset olla terve, terviklik ja tasakaalus, teadlik enese vajadustest ning soovid valida rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuva Elu.

Helguses ja kerguses,
Armastuses ja Valguses

Kalli
Nishan Priya Kaur

 info@kallikodu.ee
+372 55601768

Individuaaltunnid ja konsultatsioonid kokkuleppel