2023a. numeroloogilisi kvaliteete avav ja kaasav eritund loob kogemuse mõistmaks, millised teemad ja suhted on uue aasta vibratsioonilises mustris. Saad võimaluse kavandada enda elu ja kogemust võimalikult pinge - ja ootustevabana, õppides märkama ja kasutama iidsetel õpetustel põhinevat rakendusliku numeroloogia juhatust.
"Karam Kriya põhineb mõistmisel, et sa oled teadlikkus, mis määratleb end kui spirituaalne/vaimne olend, kes on saamas inimeseks olemise kogemust, ja sa oled siin, et end ise initseerida. Enese initseerimine viitab isiklikule vabatahtlikule osalemisele praktilistes olukordades, säilitades avatuse õppida ja rakendatud teadlikkuse väljakutsetes, mis parimal viisil koondavad kogu õppimise kogemuse”
-Shiv Charan Singh -, Rahvusvahelise Karam Kriya Kooli asutaja
ASUKOHT: Tallinna Vanalinn, täpsem info registreerumisel
Kõik osalejad saavad kaasa isiklikuks praktikaks sobiva harjutusteseeria ja meditatsiooni. Samuti on huvi korral võimalus leppida kokku personaalseks konsultatsiooniks sobiv aeg.

OSALUSPANUS: eelregistreerudes kuni 04.01.2023 ühele 20.-, kahele 35.-
vabade kohtade olemasolul 25.- kohapeal
Koha kinnitab tagastamatu ülekanne
MTÜ KalliKodu a/a Swedbanka
EE442200221078926995
Lisaküsimused:
info@kallikodu.ee ; +372 55601768
Eritundi viib läbi Kalli Suga
Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, rasedus - ja sünnitoetaja, kogemuspraktik ja Karam Kriya numeroloogiline nõustaja.
Läbinud Karam Kriya nõustajakoolituse 2020.-2021.a juhtivõpetajate Sukhdev Kaur Khlasa (Mehhiko/Eesti) ja Seva Kauriga (Hispaania)


Karam Kriya ehk rakenduslik numeroloogia tegeleb numbrite nö „viimase keelega“, mis võimaldab meil ületada näiline reaalsus ning kuulata alati kõikjal olevat Tõde, mis ilmneb igapäevaselt meie suhetes ja ümbruskonnas. Töötame viie keelega: maagia, meditsiin, teadus, kunst ja haridus. Karam Kriya on teadlikult loodud ruum, kus numbrid kõnelevad igavikulist Tõde.