"Tunne ära, et teine inimene oled Sina ise" on esimene Veevalaja Ajastu viiest sutrast, mis annavad suuna millisel viisil muutunud oludes enese ja ümbritseva maailmaga harmoonilisemas kooskõlas toimida.
Lähtudes sellest vaatenurgast, et inimesed ja suhted meie elus on igaühe enese peegeldus, võib saada väärtuslikke vastuseid, kuid samavõrra on võimalusi ka vastandumisteks.
Lihtne on mõista hukka kedagi ,kes käitub ja valib erinevalt Sinu väärtushinnangutest, kuid kui sealjuures meenub, et see inimene peegeldab Sulle midagi ka Sinu enese kohta...
Sellest ja paljudest teistest inspireerivatest teemadest räägime lähemalt pühapäeval, 20. juunil 2021 toimuvas töötoas, mille keskmes on tunded kui hingesõnumid ja suhted kui suurim võimalus teadlikuks arenguks.
Lahkus enese ja teiste vastu loob suhteid, mis väestavad Sind ja ülendavad ümbritsevaid inimesi. Lahkus loob ja hoiab armastavat kohalolu ning lubab avada oma südame, et oskaksid näha teises inimeses Looja ja Üksolemise täiuslikku väljendust, puhast Valgust ja Armastust

Töötuba on sobiv kõigile ja ei eelda varasemat kokkupuudet kundalini joogaga, samuti ei ole ükski eelnev teadmine takistuseks töötoas osalemisel.
Samuti ei ole vältimatult vajalik tulla töötuppa koos kaaslasega, kuid kui Sa seda soovid, on see igati kohane. Partneri puudumisel sobib tulla sõbra, ema, tütre, isa, poja, isegi naabriga
.
Kuna rohkem vaatame seekord sisse kui välja, siis on hea meenutada, et olulisim on Sinu suhe endaga, seega isegi üksi oled täiesti sobivas kohas!
Sõnaväele lisaks saad Sa hingata, liikuda, kogeda isiklikke kogemusi, mängida ja tantsida, millega saab jätkata iseigi peale töötuba! Üllatumine on vabatahtlikASUKOHT: Rajamaa ashram @ Guru Ram Das Institute Estonia · Rajamaa ashram @ Guru Ram Das Institute Estonia, 75207 Kalesi, Harju maakond
TOIMUMISAEG: Pühapäev, 20.06.2021
kell 14.30-17.00
OSALUSPANUS:
Töötuba 15 €
Töötuba+kontsert ühele 25 €, kahele 45€
Töötuba on sobivaks eelhäälestuseks NAaAd debüütalbumi "Vaid ühte lausuks" plaadiesitluskontsertiks ja juhatab kerguses ja helguses läbi suvise pööripäeva väekate vaibide!
Piletid saad soetada siit: https://fienta.com/.../vaid-uhte-lausuks...


"Olen endas leidnud vaid ühe tõelisuse - selle, et ma hingan sisse ja ma hingan välja. Ning seetõttu kõik, mis hingab sisse ja välja, on tõeline. Kui sain teadlikuks sellest tõelisusest igaühes, siis leidsin iseend igaühes ning igaühe iseendas."
-The Teachings of Yogi Bhajan, 623-
Oled oodatud Rajamaale juba alates
kella 14.00, et võtta kerge ja hõrk suutäis, millega kostitab Vaba Köök, kohapeal olemas kosutav tee ja värskendav vesi.
KOGU PÖÖRIPÄEVA PROGRAMM:
14:30-17:00 töötuba "Tunne ära, et teine inimene oled Sina ise"
17:45-18:15 Pööripäeva raputav tants!
Hea võimalus anda oma kehale, näärmetele ja närvisüsteemile üks mõnus meeldetuletus. Selle käigus saad tantsida 22 minutit järjest intensiivse muusika saatel, et seada oma keha valmis kontserdi helivoogu vastu võtma.
19:00-21:00 kontsert “Vaid ühte lausuks”
Võta kaasa oma matt, pleed, istumisalused - kõik vajalik, et end mõnusalt sisse seada. Kui valid olla sääsevaba, siis vajalik haara ise kaasa!
Õhtu lõppeb õdusa koosolemisega lõkke ümber ja soovijatel on saunavõimalus.
Kontserdile järgneval hommikul, 21. juunil, toimub Rajamaal pööripäeva sadhana ehk joogide hommikupraktika.
Seekordne sadhana on Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu (EKYTA) poolt korraldatud 40-päevase ühispraktika viimane päev ja on pisut pidulikum.
Hommikupraktika toimub kl 5:00-7:30, sellele järgnevalt kosutab Vaba Köök soovijaid imelise hommikusöögiga.
Hommikusadhanale jääjatel on võimalik saada öömaja 20. juunil Rajamaa ashrami majakestes (10€ öö) või võtta kaasa oma telk (5€ telkimiskoht). Vaba Köögi hommikusöögi hind on 5 €.
Sadhanale registreerumine: https://forms.gle/tUdiFNHDEUuaqX68A


Oled südamest oodatud!
Helguses ja kerguses,
Armastuses ja Valguses
Andres ja Kalli
Töötuba juhendavad Kalli ja Andres Suga /Nishan Priya Kaur ja Nishan Prem Singh
Kalli ja Andres on ühisel eluteel üle 20.aasta, vanemad kolmele lapsele ning omandanud rahvusvahelise (KRI) kundalini jooga õpetaja sertifikaadi. Mõlemad jätkavad õpinguid 2.taseme õpetajakoolitusel ja kuuluvad Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse.